+420 312 526 101 | klados [at] klados [dot] cz

Doprava Polsko

Společnost KLADOS se od samého začátku specializuje na přepravy mezi Českou republikou a Polskem. Realizujeme exportní přepravy z Česka do Polska, importní přepravy z Polska do ČR, vnitrostátní přepravy v Polsku a dále pak exportní a importní přepravy mezi Polskem a všemi státy Evropy. Přepravy realizujeme různými typy vozidel, především valníkovými návěsy s plachtou, velkoobjemovými soupravami s plachtou, sklápěcími návěsy a soupravami s plachtou, návěsy s posuvnou podlahou (walking floor), chladírenskými vozidly, lehkými nákladními vozidly a dodávkami. Díky vzájemné spolupráci s polskými dopravními společnostmi jsme schopni Vám nabídnout velice atraktivní ceny.

Export Polsko

Exporty do Polska tvoří 56% z našich „polských“ přeprav. Nejčastěji nakládáme na Moravě a ve Slezsku, ale samozřejmě jezdíme standardně ze všech míst v ČR. Velice rádi Vám nabídneme ceny za exportní přepravy do Polska.

Import Polsko

Importy z Polska tvoří 37% z našich „polských“ přeprav. Nečastějšími místy nakládek v Polsku jsou województwo Mazowieckie,  województwo Łódzkie a województwo Podlaskie. Samozřejmě však běžně realizujme importní přepravy z celého Polska. Velice rádi Vám nabídneme ceny za importní přepravy z Polska.

Vnitrostátní přepravy v Polsku

Tuzemské přepravy po Polsku tvoří 7% z našich „polských“ přeprav. Vnitro-polské přepravy realizujeme jak velkými kamiony, tak menšími vozidly a dodávkami. Velice rádi Vám nabídneme ceny za vnitrostátní přepravy po Polsku.

Přepravy Polsko – Evropa

Nejčastějšími směry jsou přepravy z Polska do Německa a zpět, dále pak přepravy mezi Polskem a Itálií, Polskem a státy Beneluxu, Polskem a Rakouskem. Velice rádi Vám nabídneme ceny za přepravy mezi Polskem a všemi státy Evropy.

Sběrná služba Polsko

Protože je Polsko blízkou destinací, vychází přeprava sběrnou službou jen v některých případech ekonomičtěji než přeprava s doložením menšího nákladu do kamionu či jiného typu vozidla. U každé menší zásilky propočítáváme cenovou výhodnost pro zákazníka a dle jeho požadavků mu nabízíme cenu za dokládku či za přepravu sběrnou službou. Velice rádi Vám nabídneme ceny za přepravy menších zásilek do a z Polska.

Rychlý kontakt

Adresa:
Cyrila Boudy 1444
CZ - 272 01 Kladno
Tel:+420 312 526 101
Fax:+420 312 526 100
E-mail:klados [at] klados [dot] cz
Tel. mimo pracovní dobu:
+420 606 251 152
+420 775 706 033
IČ:275 73 672
DIČ:CZ 275 73 672
Poptávka

Napište nám

Jaký je dnes rok?
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.